O NÁS

MVDr. EVA KOUŘILOVÁ

MVDr. Eva Kouřilová absolvovala v roce 1997 fakultu všeobecného veterinárního lékařství na VFU Brno. Po ukončení studia pracovala ve smíšené praxi v rodném městě Dvůr Králové nad Labem. Dále následovala práce u VÚ Drhovice, kde se věnovala profylaktické a léčebné činnosti vojenských psů. Po přesunu do tohoto kraje za nynějším manželem pracovala ve veterinární ordinaci v Moravské Třebové a v Konici. V této době také absolvovala dlouhodobé stáže na prestižní klinice AA VET v Praze a Aesculap v Prostějově. V roce 2005 otevřela vlastní veterinární ordinaci v Jevíčku. Další neustálé sebevzdělávání a účast na odborných seminářích je samozřejmostí.

Oblíbená problematika: RTG a sonografická diagnostika, chirurgie, kardiologie, dermatologie

Zájmy: Kromě své práce to jsou dvě neposedné dcerky Julinka a Maruška a v téměř neexistujících chvilkách volna hudba, zpěv a četba.

Zvířata:  kočka Kity, gekončík Kajka a křeček Emil

 

MVDr. Michaela Krbečková

Již od dětství si přála být veterinářkou a léčit zvířata. Za svým snem si stála i po maturitě na Gymnáziu Jiřího Wolkera v Prostějově. Splnil se jí v roce 2020, kdy ukončila studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně a nastoupila jako veterinární lékařna veterinární klinice v Prostějově. Zde získala praxi převážně v interní medicíně psů a koček, stomatologii a chirurgii měkkých tkání. V budoucnu by se chtěla věnovat více i dermatologii a oftalmologii psů a koček.

K jejímu životu patří neodmyslitelně v létě i zimě sport. Intenzivně se také věnuje své Airin, feně Karelského medvědího psa. Volný čas tráví ráda s rodinou, přáteli a vzděláváním se ve svém oboru.

MVDr. Klára Németová

 

 

 

 

 

 

 

Blízký vztah k přírodě a zvířatům ji přivedl ke studiu na střední odborné škole veterinární v Kroměříži. Následně absolvovala studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně v oboru všeobecné lékařství. První pracovní zkušenosti získala v Hradci Králové na referenční veterinární klinice Viva, kde se dva roky věnovala zejména medicíně psů, koček, drobných savců, plazů a příležitostně i papoušků. Následně pracovala na klinice v Prostějově, kde se věnovala především interní a chirurgické praxi.

Oblíbená problematika: sonografická diagnostika, cytologie, preventivní medicína, interní medicína plazů, papoušků

Zájmy: kardiologie a mimo pracovní sféru zejména sport (především cyklistika, joga, pilates..), dále mazlíček kocour Marvin a trávení času s rodinou