O NÁS

MVDr. EVA KOUŘILOVÁ

MVDr. Eva Kouřilová absolvovala v roce 1997 fakultu všeobecného veterinárního lékařství na VFU Brno. Po ukončení studia pracovala ve smíšené praxi v rodném městě Dvůr Králové nad Labem. Dále následovala práce u VÚ Drhovice, kde se věnovala profylaktické a léčebné činnosti vojenských psů. Po přesunu do tohoto kraje za nynějším manželem pracovala ve veterinární ordinaci v Moravské Třebové a v Konici. V této době také absolvovala dlouhodobé stáže na prestižní klinice AA VET v Praze a Aesculap v Prostějově. V roce 2005 otevřela vlastní veterinární ordinaci v Jevíčku. Další neustálé sebevzdělávání a účast na odborných seminářích je samozřejmostí.

Oblíbená problematika: RTG a sonografická diagnostika, chirurgie, kardiologie, dermatologie, choroby drobných savců.

Zájmy: Kromě své práce to jsou dvě neposedné dcerky Julinka a Maruška a v téměř neexistujících chvilkách volna hudba, zpěv a četba.

Zvířata: irský teriér Betka a kočka Kity

MVDr. LENKA SEDLÁKOVÁ


Narodila jsem se v Boskovicích a žiji se svojí rodinou v Drválovicích. Absolvovala jsem boskovické gymnázium. Již od útlého věku můj život silně ovlivňovala láska ke zvířatům, které mně učili rodiče i prarodiče. Doma jsme chovali nesčetné množství živočišných druhů a stále máme takovou „malou zoo“. Veterinární medicína byla mým snem od dětství a v šestiletém studijním programu v oboru všeobecné veterinární lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně  jsem si ho splnila. Ve volném čase se věnuji svým dvěma psům, irskému setrovi Sidovi a russel-teriérce Anelle a mojí plnokrevné tříleté klisně Maye .