INZERCE

4 Responses to INZERCE

 1. Nabízím vážným zodpovědným zájemci krásnou veselou černou fenečku stáří 4,5 měsíce oba rodiče k vidění mají průkaz původu plemeno s dlouhýma dredama nečešese nestříhá nelíná velikost v dospělosti 42cm váha 12 kg výborná inteligence vynikající ke psím sportům ideální rodinný pes štěňátko je očkované odčervené čipované europas kupní smlouva krmení a hračka sebou do nového domova.

 2. nabízím s odběrem ihned poslední 2 štěňátka s PP ze zahraničního krytí,rodiče krásní,multich.,malí jsou hraví,zdraví,veselí,chodí na suché podložky,se vším ráda poradím,smlouva a mnoho věcí sebou.

 3. Nově výcvik agility ve Velkých Opatovicích. Přihlaste se do 7.července a využijte tak naši speciální nabídku! Veškeré informace, přihláška a mnoho dalších nabídek najdete na stránkách zkovelkeopatovice.cz
  Neváhejte a přijďte si k nám zaběhat! Pořádáme tréninky, soustředění a vícedenní semináře. Výcvik není věkově omezen.
  Dále nabízíme poslušnost, triky, výchovu štěňátek, pomoc při problémovém chování a mnohem víc!

 4. Hotel pro kočky VIP CATS
  Sem kočky chtějí na dovolenou….
  Pro Vaše kočky máme nachystané pěkné, plnohodnotné pokojíky, kde je hodně místa na hry, dovádění a odpočinek.
  U nás se rozhodně kočičky nebudou nudit, o jejich zábavu se postarame. Navíc mají i možnost pozorovat svého kočičího souseda prostřednictvím velikých oken, která jsou v každém pokoji.
  Ceny jsou již od 160 kč/den za pokoj. V ceně pobytu je kvalitní krmení.
  Na denním menu máme pestrou nabídku jak granulí, tak konzerv a kapsiček.
  Vyměna vody několikrát za den je samozřejmostí.
  Nabízíme nejen fantastické ubytovací podmínky, super 24 hodinový servis (včetně veterinarního, v případě nutnosti), ale v blízké době i unikatní možnost pro Vás, mít Vašeho miláčka pořád na dohled – každý pokoj bude vybavený web kamerou a tak budete moci kdykoliv a kdekoliv zkontrolovat co zrovna Vaše kočička děla.
  vic na http://www.vip-cats.cz nebo 733 273 242